Facebook Instagram Pinterest

Özel Tasarım Çocuk Odaları

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  17

Geniş bir çocuk odanız varsa, iki ayrı raflı bölümden oluşan apayrı bir dünya kurabilirsiniz. Uyku bölümü ve çalışma oyun bölümü olarak odayı özel kılmak için renklere, detaylara dikkat etmelisiniz! Özel tasarım çocuk odaları için hayallerinizi ertelemeyin!

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  19

Kimi zaman duvara bir kez yatak dayadıktan sonra o duvarı gözden çıkarmanız gerektiği düşünülebilir. Oysa yukarısında olan yatak sayesinde tek bir duvar çekmece, raf, çalışma odası ile hepsini birden kullanılmış olur. Küçük bir oda için, son derece harika bir çözüm olduğunu düşünüyorsanız atölyemize bekleriz.

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  18

Çok küçük odalar için pratik bir çözüm olan ve oldukça da kullanışlı olabilen yüksek yatak sistemi ile kitaplık ve oyun alanı için yer açıp neşeli ve canlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Özel tasarım çocuk odaları isteğe ve bütçeye göre aynı format farklı malzeme ile yapılabilir.

çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  16

Çocuklarınızın yaşam alanlarındaki çalışma ortamına katkı sağlamak için mobilya tercihine, rengine ve tasarımına ufak dokunuşları ile katkı da bulunmalarına fırsat verirsek bu özgüvenle belki de geleceğin mimarları ile tanışmış oluruz!

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  15

Çocuklarınızın hayal gücüyle düşünülmüş mobilyanın ve aksesuarın, renklerin mekân ile uyumunu dengelemeyi sizin fikirlerinizle ortaklaşarak çocuklarınızın yaşamına değer katmayı hedefliyoruz.

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  13

Odanızda iki yatak için yeterince yeriniz olduğunu düşünüyorsanız odanın penceresini merkez alarak yatakların yerleşimini sağlayabilirsiniz. Yatakların başına dekoratif ürünler koymak ortak paylaşılan bir odada kendilerine özel bir alan yaratmalarına yardımcı olacaktır.

çocuk odası özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  12

Çocuk odası düzenlerken yeterince geniş bir alana sahip değilseniz odanın her metrekaresini en iyi biçimde değerlendirmek istersiniz. Hem mobilya için hem de çocuğunuzun eşyaları için yer açmanız ve üstelik bir de oyun alanı oluşturmanız gerekebilir. Biz sizin fikirlerinizi ve çocuğunuzun da hayallerini gerçeğe dönüştürmeye çalışıyoruz.

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  11

Çocuk odaları tasarlarken, çocuklarınızın istekleri ile hareket etmeyi ve mobilyanın kullanış açısından zenginliğini önemsiyoruz. Ranzalarda merdivenlerin bile işlev kazanması ebeveynler için kalabalık eşya sıkıntısından kurtarmak için birebirdir. Kişiye özel hazırladığımız tasarımlarla hayatlarınıza değer katıyoruz.

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  7

Özel tasarım çocuk odaları üretirken mobilyalarda doğallığı ve aksesuarlarda renkleri kullanmak önemlidir. Çocuklarınızın, sevdiği odalarında oyun oynarken huzurlu olmaları siz ailelerin de mutlu olmalarını sağlar. Sizin mutluluğunuz ve konforunuz için biz uğraşmak istiyoruz. Ne dersiniz?

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  6

Çocukların kendi hayallerindeki aksesuarlarıyla, mobilya artık başka bir kimlik kazanacak! Yerden tasarruf edip fonksiyonel ranzalar ile evinize boyut kazandırmak ve kişiye özel tasarım çocuk odaları için hayaller kurup bir adım atamadıysanız bizimle irtibata geçin.

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  5

Çocuklarınız için doğal ahşapla yapılan ve çok uzun yıllar zarar görmeyen mobilyalar ile artık bütçenizi zorlamadan modern ve sıra dışı bir çocuk odası dekorasyonuna kavuşabileceksiniz. Özel tasarım çocuk odaları modelinizi siz belirleyin, bizde üretip evinize yollayalım!

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  3

Küçük odanız ve iki çocuğunuz varsa, entegre raf özellikli ranza modeli sizin için kurtuluş olabilir. Fazla eşyaları-oyuncakları çekmecelere koyup, kitapları da raflara yerleştirip çocuklarınız için özgürce oynayabilecekleri geniş oyun alanları açıyoruz.

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  2

Özel tasarım çocuk odaları modellerimiz ile aynı odayı paylaşan kardeşler için çok çeşitli fikir önerileri sunabiliriz. Gün içinde çocuklarınızın oturabileceği bir alan olarak kullanılan yatak ile kullanışlı depolama alanları sunan yüksek yatak modeli, sade ama bir o kadar da gösterişli bir tarz yaratırken size ufak dokunuşlarınızla da değişiklik yapma fırsatı sunuyor.

çocuk odası özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  1

Çocuk odası dekorasyonunda onların ihtiyaçları birinci sırada gelmelidir. Dekoratif, fonksiyonel ve şık dizayn edilen dolaplı yatak, hem yerden tasarruf hem de çok kullanışlı… Fikirlerinizle geliştirmek ve ufak dokunuşlarınızla büyük adımlar atmak için bekliyoruz!

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  20

Günlük hayatın temposuna çocukların uyum sağlaması zor olabiliyor. Rahat bir uyku alanı, huzurla uyumaları için mükemmel koşulları yaratmak biraz sizin, biraz bizim elimizde! Kardeş odalarında yeriniz darsa bu ahşap ranza modelimiz ile fazlalıklardan kurtulup, çocuklarınıza oyun alanı bırakabilirsiniz.

özel tasarım çocuk odaları özel tasarım çocuk odaları Özel Tasarım Çocuk Odaları  ocuk odas  4

Hayal gücü ile dekorasyonda harikalar yaratabilirsiniz. Çocuklarınızın sadece oyun odasına mı ihtiyaçları var? Bunun için de hayallerinde yarattıkları belki bir şato, ev, kule… Büyük düşünüp doğal ahşap ile istediğiniz renklerden oluşan hem dekoratif hem kullanışlı oyun alanlarına kavuşabilirsiniz.