Facebook Instagram Pinterest

Özel Tasarım Genç Odaları

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  16

Gençlerin odaları onların sığınağıdır; İstediği her şeyi yapabileceği ve tarzını yansıtabileceği yaşam alanlarıdır. Bu alan onun arkadaşlarıyla zaman geçirebileceği bir sosyal alan olarak kullanılacağı için buranın dekorunun esnek ve çok fonksiyonlu olması gerekir. Özel tasarım genç odaları tasarlanırken bu kriterleri göz önünde bulunduruyor, hayalleri gerçek kılıyoruz.

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  13

Gösteriş ve abartıdan uzak ama bir o kadar şık ve stil sahibi gençler ! Mobilya seçiminden, renk tercihine ve aydınlatmadan aksesuara kadar en ince ayrıntısına kadar düşünüp beraber tasarlamak ve sizinle iletişim içinde olarak üretmek isteriz.

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  17

Genç odaların da boydan boya kitaplık ve kapalı dolap sistemi ile düzenli bir görüntü elde edebilirsiniz. Çalışma masasının da dolap ile ortalanması estetik ve dekoratif bir görüntüye yol açabilir. Sizin için de seçtiğiniz renk, ölçü ve ebatlar ile hayallerinizi gerçeğe dönüşmeye bir adım kaldı!

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  14

Gençler için oda düzenlemek zor gibi görünebilir ve küçük olması bu işi daha da karmaşık hale getirebilir. Ama korkmayın! Özel tasarım genç odaları tasarlamak ve üretmek bizim işimiz! Ayrıca sizin istekleriniz doğrultusunda ahşap ile uyumlu olması açısından daha açık renkler kullanılıp, odanın hacminin daha büyük görünmesini de sağlayabiliriz.

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  15

Özel tasarım genç odaları tasarlarken gençlerin tarzlarına hitap etmesi son derece önemlidir. Ahşap mobilya sevip, minimalist tarzdan hoşlanmak size bolca huzur, dinginlik gerektiren bir stile sahip olabilmeniz ile mümkündür. Modelimizdeki çekmeceli, bazalı yatak örneği fark arayanlar için birebirdir.

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  12

Dekor ve tasarım çoğunlukla kullanışlılık odaklı olmalıdır. Bu da demek oluyor ki alan kazandırıcı çözüm bulmalı ya da oluşturmalı! Çok fonksiyonlu mobilyaları tercih etmek dekorda kullanılan renkler ile doğru orantılı olmalıdır. Özel tasarım genç odaları için güzel fikirleriniz ile size ve çocuklarınıza en iyi yaşam alanını gelin beraber yapalım!

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  10

Mobilya seçerken raf sistemleri ve çekmeceleri ile oda da bolca saklama alanı yaratacak ama fazla da yer kaplamayacak mobilyalara yönelmelisiniz. Duvar rafları ayakaltına dolanmaz ve pek çok eşyayı toplamaya yardımcı olur. Gençlerinize alan bırakın, özgürleşsinler!

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  11

Özel tasarım genç odaları tasarlarken, yer darlığına, odanın tarz sahibi ve şık görünümünden ödün vermeden çözüm bulabilirsiniz. Koltuk, yatak ve çekmece işbirliği ile bazalı yatağı kim istemez ki… Odanızın metrekaresi ve kafanızdaki tarzınız ve fikirleriniz ile pratik çözümler için sizi bekliyoruz.

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  7

Önemli bir dönüm noktasında olan gençler için odalarının dizaynı son derece önemlidir. Ders çalışma alışkanlıkları, konfor-renk seçimleri, alışkanlıkları ve hobilerini göz önünde bulundurup uygun ve tarz sahibi mobilyalar tercih edebilirsiniz.

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  9

Özel tasarım genç odalarında kardeş olarak bir paylaşım söz konusu ise renk, mobilya alternatiflerini ikisinin ortak zevklerini bir araya getirerek kurgulayabilirsiniz. Fikir ararken önceliğiniz, çocuğunuzun ihtiyaçları ve ilgi alanlarını iyi tespit etmek olmalı! Bizde bu fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için varız!

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  27

Böyle bir oda düzenlerken gençlerin fikirlerini almak işi kolaylaştırır. Büyük bir kitaplık istiyor mu? Bilgisayarı için ne kadar yere ihtiyacı var? Odasında televizyon olmalı mı? Bu gibi soruların cevapları odayı şekillendirmeyi kolaylaştırır. Fikirler çıktı mı gerisini bize bırakın!

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  4

Az mobilya ile çok şık ve stil sahibi özel tasarım genç odaları yaratabilirsiniz. Yatak başı ile çalışma masasını birleştirip, raf sistemiyle dekoratif bir hava sunup, sadeliğin verdiği ahşap hava ile dengeyi koruyabilirsiniz…

özel tasarım genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  28

Özel tasarım genç odaları tasarlayıp üretmek için, burada ki sadelikten yana olan gençlerin ahşap ile beyaz rengin hâkim olduğu odada enerjinin huzura dönüşmesiyle meraklı olduğu konulara ve hobilerine daha fazla ilgiliyle odaklaması kolay olacaktır.

genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  6

Kitaplara düşkün, okumayı seven gençlerimiz için istenilen ebatlarda ya da tarzda üretilen kitaplık, kütüphane modelleri kullanışlı, modern aydınlatma ve çalışma masasıyla bir bütün olarak beğeninize sunulmakta, üretilmektedir.

genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  24

Kompakt genç odalarında yatak, çalışma masası ve dolap az yer kaplayacak biçimde, birbirine bağlı olarak tasarlanır. Bu mobilya modelleri özellikle küçük alana sahip özel tasarım genç odaları için idealdir. Duvar kâğıtları ve şık aksesuarlar ile de harikalar yaratabilirsiniz.

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  2

Küçük metrekaresi olan bir odayı düzenlerken eldeki alanı olabildiğince kullanışlı bir hale getirmek için uygun seçimler yapmalı ve çağdaş mobilya tercihleri ile size uygun bir tarzın peşinde koşmak önemlidir. Pratik, kullanışlı ve dekoratif özel tasarım genç odaları için sizin gibi düşünüp tasarlamak istiyoruz.

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  26

Genç odalarını sadece bir yatak odası gibi algılamak hata olur. Uyumak için kullanıldığı gibi giyinmek, ders çalışmak veya boş zamanları değerlendirmek, hobilerle ilgilenmek için de uygun olmalıdır. Bu nedenle sadece yatak ve gardırop sığdırmaya çalışıp odanın işlevselliğini azaltmamakta fayda var. Gençlerin ne istediklerini bildiklerini biliyoruz, bizde onlara tecrübemizle ve işçiliğimizle yardımcı olmak istiyoruz!

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  3

Ahşap seven, doğallıktan yana olan gençlerin aksesuarlarında kullandıkları renkler ile odanın denge ve uyum konusunda büyük artısı olur. Modelinize karar verdiyseniz; istediğiniz ölçülerde, tarzınızı şekillendirerek ufak dokunuşlarla hayallerinizi gerçekleştirmemize fırsat verin!

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  21

Renkleri kullanmadan da odanın havasının tamamen farklı olmasına çok güzel bir örnek tam karşınızda! Sadece beyaz sayesinde sade, huzurlu ve modern bir dekorasyon elde etmek çok kolay! İki ayrı oda olarak bölünmüş bu tarzın da kesinlikle etkisi büyük. Renkli halılar ve aksesuarlarla bambaşka bir tarz yaratmak yine sizin elinizde! Karar vermek çok zor farkındayız!

genç odası özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  23

Artık kendi kararlarını veren gençler, odalarını da kişiselleştirmek istemekte haklılar. Özel tasarım genç odaları ile farklı tasarımları inceleyerek hem şık hem de artık büyümekte olan çocuğunuza kendi kişiliğini yansıtması için fırsat vermek istemez misiniz? Çatı katına uygun ölçü ve tasarımlarınızı isteğinize göre projelendirip size sunuyoruz.

genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  20

Özel tasarım genç odaları ile gençlerin ahşap malzemeyi, tercih ettikleri renklerle birlikte kullanarak ağırlığını koruyan, bambaşka bir kütüphane tarzı ile genç ve bir o kadar da modern bir model sunmanıza yardımcı olur.

genç odaları özel tasarım genç odaları Özel Tasarım Genç Odaları gen  odalar  22

“Dar mekânlar için yaratılmış olan tam teçhizatlı kompakt akıllı yatak ve depolama sistemi yine tek bir mobilya ile çözülmüş! Bolca yaratılan çekmecelerle, kitapların depolanması için çözüm yaratılmış hayat kurtaracak tasarımları sizin için ve 2 çocuklu aileler için tasarlıyoruz.”