Facebook Instagram Pinterest

Özel Tasarım Koltuk

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 15

Salonlar evin geri kalanıyla ilgili fikir verecek olan, konukların ilk izlenimlerini edinecekleri odalardır. Özel tasarım koltuk seçimi yaparken dekorasyon ve ince fikirlere öncelik vermemiz bundandır. Duruşu, renk uyumu ve yastık seçimi çok önemli sayılabilen ufak dokunuşlar olsa da büyük etki yaratır.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 14

Bir üstteki fotoğraftaki koltuk takımının açılmış halini size sunuyoruz! Yatak konumuna veyahut televizyon izlerken ayaklarınızı uzatmak için kullanabileceğiniz büyük rahatlık için; gelin size özel tasarım koltuk takımınızı yapalım!

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 11

Salon genellikle evin en çok kullanılan odasıdır. Dinlenmek, aile ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek için başlıca mekânınızdır. Dekoratif bir şekilde koltuk tasarımını yaparak, yastıklar ve aksesuarlar ile çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 39

Hem rengiyle hem de modeliyle çok beğendiğiniz bir koltuk takımına rastladıysanız ve ufak dokunuşlarla bambaşka bir tarza çevirmek istiyorsanız veyahut ahşap eklemeler yapıp, rengi değiştirmek istiyorsanız; özel tasarım koltuk yaptırmak için tam yerine geldiniz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m k  e koltuk 2

Detaylar her zaman önemlidir. Ve temas, dokunuş, kumaş dokunuzu şeçin ve tabii ki renginizi ! Estetik standartlarınızı teknik standartlarımızla birleştirelim..

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 25

Koltuk seçimi yaparken çoğu kişinin ortak düşüncesi, bej renk koltuklar alıp renkli perde ve halı ile salonu hareketlendirmektir. Salonu hareketlendirmek için abajur, avize, yastık, puf gibi diğer küçük aksesuarlardan yararlanılır. Biz sizin için hepsini düşündük ve ahşap mobilyalar ile de dekoratif fikirler tasarlayıp evinizi daha şık hale getirmek için bize ulaşın!

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 35

Özel tasarım koltuk yaptırırken; gri rengi kullanmak istiyorsanız açık renk perde, renkli yastıklar ve beyaz bir lamba olursa salonun görünüşünü dengelemenize yardımcı olur. Mobilya renginiz de koyu ise salona biraz nefes alanı yani açık renk katmanız daha uygun olur.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m k  e koltuk 1

Kaz tüyünün hafifliğine oturmaya ne dersiniz? Mekanınıza ve kullanım tarzınıza uygun formatta üretelim. Renk ve dokunuzu siz seçin !

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 36

Gri koltuklar için en çok tercih edilen aksesuar rengine baktığımızda ise en çok sarı ve turuncunun öne çıktığını görebiliriz ama siz modelimizde ki gibi ahşap koltuk arkalığı ile fazlasıyla dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 30

Renkli Chester koltuklar daha nötr perde ve halı renkleri ile tamamlanabileceği gibi eğer salonda renk bolluğu isteniliyorsa, kontrast renklerle de eşleştirilebilir. Mor bir Chester ile sarı perdeler de kullanabilirsiniz!

köşe koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 28

Koltuk ya da diğer mobilyalarınızı ayaklı modellerden seçerseniz bu da salonu daha geniş göstermeye yardımcı olur. Göz sürekli bir mobilyaya çarpmadan zemin geniş bir şekilde algılanmış olur. Dilediğiniz kadar büyük değilse alanınız, özel tasarım koltuk tasarımınızı bize bırakın.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 26

Özel tasarım koltuk takımları hayal ederken, ahşap mobilyalar ile koltuk modellerinize uygun olarak saklama alanı olan sehpa sistemli modeller üretip; ister fonksiyonel olması açısından olsun, ister dekoratif ve modern olması açısından olsun her zaman sizin isteğiniz doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 21

Salonda farklı kanepe kullanmak isterseniz sadece renk değil model olarak da değişik tasarımları bir araya getirebilirsiniz. Özel tasarım koltuk modelleri ile nasıl kombin yapmak istediğiniz sizin zevkinize ve tarzınıza göre değişecektir.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 17

Salona tazelik katan, kıpır kıpır renkler ile ahşap mobilyaların birleşiminden doğan, şıklıktan ödün vermek istemeyen ve kendine güvenen ev sahiplerinin hardal rengini tercih ederek cesaretlerini sergilemiş olup, kendi özel tasarım koltuk takımlarını yaratmanın mutluluğunu yaşamalarına yardım etmek istiyoruz!

ıstırahat koltuğu özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 18

Chester kanepeler klasik, ağır duruşlarıyla bulundukları ortama lüks bir görünüm kazandırır ve şık bir hava katar. Yüz yıllardır oldukça zevkli ev dekorasyonlarına katkısı olmuştur. Farklı renk ve döşeme çeşitleri için bizimle irtibata geçin!

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 13

Keskin hatlara sahip açık renkten oluşan özel tasarım koltuk modeli tercih sebebiniz ise, size birçok alternatif sunuyoruz! Dekorasyonda doğal, göz yormayan, nötr ve sade olarak nitelendirilen açık renklerde birçok alternatif örnek sunulabilir. Tabi ki sizin dokunuşlarınız ile mobilya eklemeleri sunarak kişiselleştirip geliştiriyoruz.

kapitone köşe koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 6

Chester kanepe denildiğinde çoğu kişinin gözünde ahşap mobilyalarla çevrili oldukça ağır ve klasik bir salon gelir. Oysa Chester kanepeler halılar, yastıklar ve metal eşyalarla da birlikte gayet şık ve modern durabilen modellerdendir. Tarzı ne olursa olsun yanına gelecek eşyaların da belli bir kalitede olması, özellikli eşyalar olması önemlidir.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 9

Bembeyaz köşeli bir oturma alanında kontrast yaratmak için en uygun parçalardan biri orta sehpa olacaktır. Koyu ahşap renkte seçeceğiniz bu parça ile merkez de bir odak noktası yaratmış olacaksınız. Koyu rengin yanı sıra ahşap gibi doğayı yansıtan, doğal bir malzemenin yaydığı sıcaklık hemen mekâna yayılacaktır.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 5

Geniş ve aydınlık evlerde sade ama öte yandan çok farklı bir hava katan retro tarzı, koyu renk mobilyası ile daha sıra dışı bir hava sunarak; ev dışında, iş mekânlarınızda da tarzınıza tarz katar.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 8

Biraz iddialı olmak ve alışılmışın dışına çıkmak istiyorsanız, bej renginin ahşap mobilya ile olan uyumundan, hatta güçlü ve göz alıcı bir tasarımdan yana iseniz; bizim gibi düşünüyorsunuz demektir. O halde gelin fikirlerimizle ortaklaşalım ve size özel bir tarz yaratalım!

retro berjer özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 1

Salonda dikkat çekici bir odak noktası belirlemek, gözleri bu noktaya çeker. Böylece odanın büyüklüğü-küçüklüğü gibi ölçülerle ilgili izlenim geri planda kalır. Duvarlarla kontrast oluşturan renkleri canlı özel tasarım koltuk modelleri ile çok farklı tarzda modernize edilmiş tasarımlar ile elde edebilirsiniz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 1

Gri koltuklar, çabuk kirlenmeyen ve pek çok aksesuar rengiyle de uyumlu bir koltuk rengidir. Bu özel tasarım koltuk tasarımının yanına canlı bir mavi, mercan rengi, pembe, mor veya sarı eklemek salonun enerjisini tamamen değiştirecektir.

kapitone koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 38

İlk olarak İngiltere’de üretilip, kullanılmaya başlanan chester koltukların en belirgin özelliği kapitoneli olmasıdır. Bu koltukların kendine has duruşunu dilerseniz kanepeyi parlak, göz alıcı bir renkte seçerek de iyice öne çıkarabilirsiniz. Farklı dokunuşlarla üretilmiş çeşitli modelleri de mevcuttur.

chester köşe koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 29

İngiliz vintage tarzını iyi şekilde yansıtan chester kanepeler açık renk bile olsa kendine özgü duruşuyla diğer mobilyalardan geri kalmayacak ve bu yönüyle oldukça renkli dekorasyonlar için imkân verebilecek bir mobilyadır. Çağdaş, modern ve şık bir görünüm elde etmek için yaşam alanlarınızı özenerek dizayn ediyoruz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 34

Özel tasarım koltuk modeli seçerken pek çok renkle eşleşebilmesi ve kiri çabuk göstermemesi açısından avantaj sağlayabilecek modeller seçilmelidir. Kafanızda bir tarz oluştu ise hayallerinizi ertelemeden bizi arayın!

köşe koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 7

Eğer koyu renk paletleri daha çok hoşunuza gidiyor ve kendinizi daha iyi hissettiriyorsa koyu gri ile ahşap sehpa takımı size uygun bir görünüm sunabilir. Doğru aksesuarlarla birleştirdiğinizde bu renkler sayesinde hem sıcak hem de biraz gizemli bir atmosfere sahip olabilirsiniz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 16


Birbirine yakışan renklerin hangileri olduğunu bilmek dekorasyon sırasında işinizi epey kolaylaştıracaktır. Renkli aksesuarlar kullanacaksanız beyaz, bej, fildişi, krem, nötr renklerden faydalanabilirsiniz. Kullanacağınız her mobilya bu renkler ile şık bir uyum sağlar.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 33

Özel tasarım koltuk modelinizi sade bir model ve renk ile tasarlayıp, çevresine uygulayabileceğiniz ahşaptan yapılmış kısa kitaplık ve aksesuar için uygun mobilyalar ile zenginleştirmek için bize ulaşın!

chester koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 32

Farklı renk ve döşeme çeşitleri içeren pek çok chester koltuk örneğimiz ile klasik dekorasyon için size son derece zarif bir seçenekler sunabiliriz. Ayrıca yatak odalarınız içinde çok uygun, dekoratif ve şık bir görünüme sahiptir.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 2

Özel tasarım koltuk istiyorsanız ve kişiye özel, size özel tasarlanmasını istiyorsanız tam yerine geldiniz! Mavi, kahverenginin pek çok tonuyla yakışan bir renktir. Çikolata rengi de bunlardan biridir. Açık ya da koyu mavi ile kendi zevkinize göre, koyu kahveyi bir araya getirebilirsiniz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 3

Derinlik ve hareket yaratmak için özel tasarım koltuk tasarımlarınızda koyu ve açık renkleri birlikte kullanabilirsiniz. Modelimizde ahşap ile kullanılan açık renk koltuk ile ferah ve bir o kadar da şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 20

Eğer, nasıl koltuk ve mobilya istediğiniz konusunda kararsız iseniz en iyisi bol bol örnek incelemek olacaktır. Ancak unutmayın salonunuz ne kadar ışık alıyor, seçtiğiniz koltukların tonu, tarzı ve mobilya ile bütünlüğü bunlar da önemlidir. Size her konuda yardımcı olmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz.

kapitone koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 19

Chester koltuklarının büyük avantajı klasik tarzda bir mobilya olmasına karşın modern, eklektik gibi pek çok farklı dekorasyon tarzında kullanılabilir olmasıdır. Bu ayaklı özel tasarım koltuk dinlenme açısından rahat olup, renkli koltuk takımlarının yanına koyduğumuzda da tarzınıza tarz katabileceğiniz bir modeldir.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 24

Evinizin ister salonunda, isterse mutfağında kullanabileceğiniz country köşeli oturma grubu renklerinin softluğuyla ve mobilyasının kalitesiyle size dinginliği ve huzuru çağrıştırır. Özel tasarım koltuk isteğiniz varsa bizde varız!

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 27

Koyu renklerin ışığı emmesi ve odanın karanlık görünmesi konusunda çok tereddütler olabilir. Siyah severlerin dikkat edeceği ilk nokta, mobilyanızı, perdenizi, halılarınızı veya aksesuarlarınızı açık renklerle dengeleyip, modern bir hava katmak olacaktır.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 37 Copy

Özel tasarım koltuk Seçimi yaparken kumaş kalitesi de asla geri plana atılmamalıdır. Bir koltuk için güzel görünmesi kadar rahat temizlenebilmesi de önem taşır. Teknolojideki gelişmeler ve değişimler hayatı çok daha yaşanabilir kıldı.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk country koltuk Copy

Country tarz kapitone sırt koltuk. Size özel ölçü ve formatta üretim.

özel tasarım koltuk özel tasarım koltuk Özel Tasarım Koltuk  zel tasar m koltuk 22 Copy

Size özel koltuğunuzu birlikte yapalım. Gelin renginizi ve modelinizi siz seçin.