Facebook Instagram Pinterest

Özel Tasarım Yemek Odaları

özel tasarım yemek odaları özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  11

Ev veya iş mekânlarımızda tarzımız ve zevkimiz ile bütünleşmiş kişiye özel tasarım yemek odaları kullanmak isteriz. Biz de tam olarak bu dengeyi kurabildiğimiz müddetçe modern ve ferah gözükecek ahşap ile doğal bir havaya bürünen mobilyalar üretip sizin beğeninize sunuyoruz.

yemek odası özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  12

“Yemek odası” desek de yemek odası takımlarımızı çoğu kez salona kurarız ve mobilyalarımızı özenle seçmemizin önemi de bundandır. İster salon takımlarınıza uyumlu, ister apayrı bir oda gibi algılanacak yemek bölümü tasarlamak sizin elinizde!

yemek odası özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  13

Evin dekorasyonunun yaşam biçimine uygun olması önemlidir. Belki biz ucuz iş değil ama değerinde iş yapıyoruz ve yaptığımız işe değer katıyoruz. Çünkü özel tasarım yemek odaları üretirken sizin gibi düşünüyor ve size değer veriyoruz.

özel tasarım yemek odaları özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  4

Sizin de eviniz için yaratıcı fikirleriniz yok mu? Zarifliğin ve modernliğin mobilyalarınıza yansımasını ve kaliteli bir yaşam alanına sahip olmayı isterseniz eğer kişiye özel tasarım yemek odaları ile hayallerinizdeki eve kavuşmak için bizimle irtibata geçin!

yemek odası özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  8

Ahşabın o güzel ağırlığını dengelemenin en iyi yollarından biri açık renk mobilya ile beraber tercih etmek olacaktır. Doğal ceviz kaplama natürel cilalı modelimizi mekânınızla ve fikirlerinizle uyum içerisinde, istediğiniz ölçü ve formatta üretmek için buradayız!

yemek odası özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  10

Klasik, geleneksel ve uzun ömürlü eski el işçiliklerini anımsatan, deri sandalyelerle tarzınıza tarz katan country yemek odası ile kendini ve ailenizi şımartabileceğiniz bir alan sunarak kendinize verdiğiniz değeri fikirlerinizi sunarak mobilyalarınıza da verin, bizde elimizden geleni yapalım!

özel tasarım yemek odaları özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  9

Ne istediğini bilmek, müşteri odaklı çalışmak bizim için çok önemlidir. Retro tarzlar dekoratifliği açısından hemen hemen her mobilya ile uyum sağlar. Doğal kaplama natürel cilalı mobilyalarımızı görmek için, uygun ölçü-formatta ve sandalye seçenekleriyle 700 m2’lik teşhir salonumuza bekliyoruz.

özel tasarım yemek odaları özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  7

Özel tasarım yemek odaları tasarlarken, bizim için öncelik sizin fikirlerinizdir. MDF masif kombinasyonlu lake boyalı country yemek odası modeli kalitenin doğal malzemeyle buluşmasının özünden gelir. Özel ölçü, renk ve formatta üretilip beğeninize sunulur.

özel tasarım yemek odaları özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  3

Özel tasarım yemek odaları arasında doğal ahşap kütükten koruyucu yağ uygulanmış yıllar geçtikçe daha da sağlamlaşan, farklı ve her tarza ayak uyduran mobilyalarda, sizin isteminize göre üretim yapıp atölyeden evinize gönderiyoruz.

yemek odası özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  6

Dekorasyonda birbirini tamamlayan, birlikte kullanıldığında son derece çarpıcı sonuçlar verebilen renklerden oluşan bir sürü farklı renk paleti vardır. Hayal gücünüzü ihtiyaçlarınızla belirleyin, tarzınızla ve zevklerinizle kombine edin ve bizimle irtibata geçin.

özel tasarım yemek odaları özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  5

Modern ve şıklıktan yana iseniz ama ne istediğinize tam olarak karar veremiyor, gördüğünüz her modelden ufak fikirler ile işin içinden çıkamıyor iseniz bizimle irtibata geçin! Hayallerinizi gerçeğe sizin fikirlerinizle biz dönüştürelim!

yemek odası özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  2

Sevdiklerinizle zaman geçirmek, güzel anları paylaşmak sizin kendinize verdiğiniz değer ile doğru orantılı! MDF masif kombinasyonlu lake boya ile özel ölçü ve tarzlarda dekorasyon fikirlerinizle sizi yansıtan bir tarz üretmek için gereken tek şey sizin içinizdeki gizli mimar!

özel tasarım özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  14

Dekorasyon tarzının kişiye özel oluşturulduğu şu yıllarda, masaların, yemek odalarının genel olarak mobilyaların tasarım harikaları yaratmaları da tesadüf değil! Sizin isteğiniz; ne kadar minimalist, modern, şık ve sade dekore edileceğine karar vermek olmalı! Özel tasarım yemek odaları için gereken tek şey sizin fikirleriniz!

özel tasarım yemek odaları özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları  zel tasar m yemek odalar  1

Yemek saatleri, bir araya gelerek günün yorgunluğunu attığımız, birlikte olmanın tadını çıkardığımız değerli anlardır. Doğru ve uyumlu mobilyalar ile enerjimizi yüksek tutmamız yaşam alanımız ve bizim için önemlidir. Özel tasarım yemek odaları sizin için hayallerinizdeki gibi olmalı! En azından biz böyle düşünüyoruz!

doğal ahşap kütük masa özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları do al ah ap k t k masa Copy

Doğal ahşap ceviz ağacı tablalardan size dokunanı seçin. Doğayla içiçe yaşayın.

country yemek odası özel tasarım yemek odaları Özel Tasarım Yemek Odaları country yemek odas  Copy

Country tarzınız ise size özel ölçü ve formatta yorumlayalım. İçinizdeki mimara dokunun…